Blog, Dijital Pazarlama, Genel
Sosyal Medya Zirvesi 3. Kez Kapılarını Açıyor!

Sosyal Medya Zirvesi 3. Kez Kapılarını Açıyor!

SOSYAL MEDYAYA YÖN VEREN İSİMLER
SOSYAL MEDYA ZİRVESİ’NDE 

İlki Marmara, ikincisi İstanbul Üniversitesi’nde düzenlenen ‘Sosyal Medya Zirvesi’ etkinliğinin üçüncüsü 24 Nisan 2015 Cuma günü İstanbul Şişli Kent Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Günümüz dünyasının parlayan yıldızı sosyal medya ve dijital mecralar üzerine merak edilen birçok konunun konuşulacağı etkinlikte alanının uzmanı birçok konuşmacı yer almakta. Sanal gerçeklik ve insanın bu sürece adaptasyonuna Yalçın Arı ile giriş yapılacak. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak yer alan Ercüment Büyükşener sosyal medyanın ne olduğu anlatacak. Teknoloji yazarı Deniz Ergüler, Boyner Grup Dijital Pazarlama Yöneticisi Ceren Topaloğlu, Sosyal Medya ve CRM konusunda uzman Deniz Devrim Cengiz, içeriğin imparator ve imparatoriçeleri; Devletşah Özcan (devletsah.com), Hakkı Alkan (shiftdelete.com), Fatmanur Erdoğan (kariyeryolculugu.com) etkinliğin diğer değerli konuşmacılarıdır. Kapanış sosyal medya mecralarının fenomenleriyle yapılacak olup (Halil Söyletmez, Nafer Ermiş, Şahangiller) kendilerinden kitle yönetimine dair önemli ipuçları alma fırsatı bulunacak.

Sosyal medya ve değindiği alanları 360 derece inceleyen etkinlik oldukça geniş bir konu yelpazesine sahip.

Afis

Etkinlik Moof Dijital Pazarlama Ajansı ve Littera Dijital iletişim işbirliğiyle gerçekleştirilmektedir.

Kaydolmak için www.sosyalmedyazirvesi.com sitesini ziyaret edip formu doldurmak yeterli. Etkinliğin program akışı da aşağıda yer almaktadır.

 

Benzer Yazılar

Bi Yorumunuzu Alırım

E-Posta adresiniz yayınlanmaz. İşaretli alanları doldurunuz. *

Tüm Yazılar