Dijital Pazarlama, Genel, Hit
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 1. Bilişim Buluşması Notları

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 1. Bilişim Buluşması Notları

Nisan – Mayıs 2017 “Dijital Dünya ve Girişimcilik” hakkında verdiğim seminerlerin yoğun olduğu bir süreçti. Bu etkinliklerin devamına teşvik edilmesine katkım olması amacıyla yaşadığım deneyimleri ve notlarımı da blogumda paylaşacağım.

Özellikle Nisan-Mayıs aylarında artan üniversite etkinlikleri ve gelen davetleri elimden geldiğince ve takvimim uygun oldukça kırmamaya çalışıyorum. Birkaç ay önceden oldukça istekli bir davet geldi Cumhuriyet Üniversitesi’nden. Murat Yeşiltepe ve Sema Börekçi’nin etkinlik ipini göğüslediği, akademik kadronun ve sponsorlarının desteği ile etkinliğin ilki olmasına rağmen gerçekten gayet kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmiş oldular.

Bilişim Buluşması adını verdikleri etkinlikte; bilişim dünyası, siber güvenlik, dijital pazarlama gibi konulara değinen konuşmacılar katılımcılara oldukça değerli bilgileri paylaştılar. Katılımcı hocaların karşılanmasından etkinlik günü ve sonrasına kadar oldukça misafirperver tavır herkesi oldukça memnun etti bu da sunumlara oldukça yansıdığını gördüm. Hem eğitmenler hem de katılımcı öğrenciler yüksek motivasyonla etkinliği sürdürdü. Özellikle seminer başlamadan bir gün önce organize edilen, Sivas’ın soğuğunu iyice hissettiğimiz mangal partisi düşüncesi hem katılımcıların etkileşimi ve networking adına güzel bir giriş oldu hem de üşüyerek eğlenme farkını yaşadık 🙂

Sunumumda dijital pazarlama dünyasında kariyer olanaklarına değinirken amacım bu yönde ilerlemek isteyen öğrencilere büyük resmi çizmekti. Paylaştığım istatistiklere olan ilgi ve sonrasında gelen geri bildirimler beni oldukça memnun etti. Her yıl çift haneli büyüyen dijital pazarlama ekosisteminin donanımlı bireylere gerçekten ihtiyacı var. Üniversite sıralarında bir yandan teorik eğitimlerini alırlarken işin finalinde de ajans ve marka tarafında aranan bu kana umarım çare olurlar.

Etkinlikte gerçekleştirdiğim sunuma bu linkten ulaşabilirsiniz.

Etkinlikte emeği geçen herkese teşekkürler.

Sosyal Medyada Paylaş

Benzer Yazılar

Bi Yorumunuzu Alırım

E-Posta adresiniz yayınlanmaz. İşaretli alanları doldurunuz. *

Tüm Yazılar