Blog, Dijital Pazarlama, Genel, Hit, Pazarlama
2014 Pazarlama Zirvesi

2014 Pazarlama Zirvesi

Dünyayı değiştirmeye hazır mısınız? sloganı ile bu yıl 15.yılını kutlayacak olan Pazarlama Zirvesi 3-4 Aralık tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Sarayında gerçekleşecek.

Benimde bu yıl konuşmacılarından olduğum Zirvede, kuralları yıkanlar,  vizyonlarına göre geleceğini şekillendiren, dünyanın en iyi düşünürlerini ve girişimci ve yöneticilerini bir araya getiriyor.

A’dan Z’ye önemli markaların katılım sağladığı zirvede, Whitney Johnson; vizyonu genişletmeyi, Nitaj Dawar; müşterileriniz gibi düşünmeyi, Peter Fisk; oyunu nasıl değiştireceğinizi anlatacak. Diğer tüm konuşmacılara ve konularına da buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Zirve’nin  MooF Dijital Pazarlama Ajansı olarak Dijital Pazarlama sponsoruyuz. Sponsorluğumuz kapsamında  Google ve Youtube Reklamları konusunda yönetim ve danışmanlık gerçekleştiriyoruz.

15’incisi gerçekleştirilecek Pazarlama Zirvesi’nin bu yılki temasını “Change The Game” olarak belirlendi. Bu tema aynı zamanda Konferans Başkanı Peter Fisk’in yakında raflarda yerini alacak olan “Gamechanger” kitabının üzerine kurulduğu ve oyunu değiştirmek için ihtiyacınız olan 10 fikri de kapsıyor.

Merakla beklediğimiz zirveye bu yıl değişen, yeni pazarlama metodları damga vuracak gibi. Benim sunumumda da olduğu gibi Dijital Pazarlama odaklı oturumlar da mevcut. Umarım etkinlik içeriği itibari ile tüm katılımcılara yararlı bir etkinlik olur.

 

Benzer Yazılar

Bi Yorumunuzu Alırım

E-Posta adresiniz yayınlanmaz. İşaretli alanları doldurunuz. *

Tüm Yazılar