Blog, Diğer, Dijital Pazarlama, Girişimcilik, Hit
Aralık Ayı Konferans Programı

Aralık Ayı Konferans Programı

8 yaşında pazarda su satarak başladığım girişimcilik serüvenim ve son 6 yılda aldığım Dijital Pazarlama deneyimlerimin beraberinde getirdiği eğitim ve konferans süreci devam ediyor.

Yöneticisi olduğum ajans olarak markaların internet serüvenine eşlik ederken bir yandan da danışmanlık, eğitim ve bilgi paylaşımı yaptığım seminerlerim devam ediyor.

2014 yılı son ayı ile birlikte yoğun seminer trafiğini takipçilerim ile paylaşmak istedim.

4 Aralık’da – 15. Düzenlenen Türkiye’nin en büyük organizasyonlarından Pazarlama Zirvesinde, pazarlamaya büyük perspektiften bakıp Dijital Pazarlama’ya dikkat çekmeye çalışacağım.

11 Aralık’da – Dumlupınar Üniversitesi‘nde – Kişisel Gelişim Zirvesinde, öğrenci arkadaşlarımla yeni nesil pazarlama ve geleneksel pazarlama diyaloglarına gireceğiz.

15 Aralık’da – Boğaziçi Üniversitesi – S&S Etkinliğinde, gelişen ve büyüyen sektörleri konuşacağız.

22 Aralık’da – Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Dünyanın en büyük teknik mesleki örgütü IEEE’nin düzenleyeceği, Markethink etkinliğinde, Dijital Pazarlama üzerine bir sunumum gerçekleşecek.

Katılabilecek olanları bekliyorum. Katılamayanlar ise gerek canlı yayınlarla, gerekse de ilerleyen süreçte yayınlayacağım videolarla daha sonra izleyebilirsiniz.

Poster07

 

Benzer Yazılar

Bi Yorumunuzu Alırım

E-Posta adresiniz yayınlanmaz. İşaretli alanları doldurunuz. *

Tüm Yazılar