Genel
indir.com İngilizce olarak Dünya’ya Açıldı

indir.com İngilizce olarak Dünya’ya Açıldı

Türkiye’nin teknolojik haberler sunan, mobil uygulama ve oyun indirme sitelerinden biri olan indir.com ingilizce olarak yayın hayatına başladı. İmza internet teknolojileri firması bünyesinde faaliyet gösteren indir.com bu zamana kadar Türkçe olarak içerik sağlıyor ve özellikle internet ve dijital dünyaya ilgi gösteren kitle tarafından takip ediliyordu.

Global pazarlarda da faaliyet göstererek tüm Dünya’da ingilizce dilinde okurlar ve takipçilerinin hizmetine sunan indir.com kitlesini genişletmeyi amaçlıyor. 2011 yılında sektöre giriş yapan indir.com ve ilk olarak Windows işletim sistemi programları, daha sonrasında Mac işletim sistemine ait uygulamaları da sistemine dahil etti.

İmza İnternet Teknolojileri Yönetici Ortağı Sayın Hasan Yaşar’ın konu ile alakalı yaptığı açıklama ise şu şekilde; ”Özellikle Türk girişimcilerin yurt dışına yönelik yazılımlarına ve uygulamalarına öncelik veriyoruz ve yabancı pazarlarda tanıtılmalarına katkı sağlamayı istiyoruz. Türk yazılım ve oyun sektörü yurt dışında ne kadar gelişirse, tüm sektörlerimizin bundan o kadar fayda sağlayacağını düşünüyoruz.”

Sizde İngilizce indir.com’u ziyaret etmek için “https://en.indir.com” adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Benzer Yazılar

Bi Yorumunuzu Alırım

E-Posta adresiniz yayınlanmaz. İşaretli alanları doldurunuz. *

Tüm Yazılar