Blog, Dijital Pazarlama, Pazarlama
Dijital Pazarlama Eğitimi ve Projeleri

Dijital Pazarlama Eğitimi ve Projeleri

Marka ve bireylere “dijital pazarlama eğitimi” hizmeti sunmak üzere bir kaç ay önce kurduğumuz “Dijital Pazarlama Okulu” eğitimlerine devam ediyor. Konusunda tecrübeli ve uzman bir eğitmen kadrosuyla sonuca yönelik eğitimler sunuluyor.

Bundan bir kaç sene öncesine kadar bir markanın pazarlama sürecinde yapılacaklar çok sınırlıydı. Fakat dijital pazarlama ile birlikte birçok yeni yöntem ortaya çıktı. Günümüzde televizyon, radyo, dergi gibi geleneksel pazarlama yöntemleri yerine; internet, sosyal medya, mobil ve alternatif dijital platformlar gibi birçok seçenek bulunuyor.

Markaların pazarlama bütçelerinin dijital pazarlamaya düşen kısmı her geçen yıl artıyor. Bütçe ayırmayan büyük ve orta ölçekli firmalar ise, rekabette pazardaki rakiplerinden geriye düşecekleri aşikar.

Dijital pazarlamanın nimetlerinden faydalanarak konunun uzmanı olup, markaların veya bireylerin internet ortamındaki bilinirliklerini artırabilirsiniz.

Bu amaçlar ile kuruculuğu ve yönetim sürecini üstlendiğim Dijital Pazarlama Okulu, her geçen gün internetin öneminin artması ile markaların, kurumların, bireylerin online dünyada tutunmalarına yardımcı olacak eğitimler vermeyi amaçlıyor.

En güncel dijital pazarlama eğitimi için Dijital Pazarlama Okulu web sitesini www.dijitalpazarlamaokulu.com ziyaret edebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş

Benzer Yazılar

Bi Yorumunuzu Alırım

E-Posta adresiniz yayınlanmaz. İşaretli alanları doldurunuz. *

Tüm Yazılar